Színes programok a Patak Partin
2015. május 16-án (szombaton)
2015-05-14

A Rózsavölgyi Közösségi Házban és kertjében, egész nap, színes, szabadtéri programjainkkal várják az érdeklődőket.

 

Programok:

10.00 Zenés felvonulás

A Budafoki Fúvósegylet, a Történelmi Lovastúra Egyesület, a Budafokos Baranta Csapat kíséretével.

Találkozó az Ady és Tordai út sarkán 9.45-kor

 11.00 Kormos Kata: a Meseerdő Bábszínház előadása

 12.15 Versenyek

Futavölgy - Biciklis körverseny - Aszfalt-rajzverseny (Nevezés a Közösségi Ház  kertjében 11,30-tól Eredményhirdetés kb. 14 órakor a kerti színpadon)

 12-től A budafoki Vasmacska Étterem Lacikonyhája - kolbász - pecsenye  - hal és Varga Lajosné házisüteményei

 13.30  Kelenvölgyi Ált.  Isk. Pávaköre: Péter Judit és Kukovecz Gábor vezetésével

 14.00  Versenyek eredményhirdetése és kezdődik a tombola vásárlás (200,-)

 14.15  Brazil Jiu Jitsu földharc bemutató Edző: Szekeres Ákos

 14.30  Hegedűs Endre és Hegedűs Katalin zongoraművészek meglepetése  *

 15.00  Favorite Dance School - hip-hap tánc Tanár: Csordásné Paizs Kitti

 15.30  Madárdal zenekar - felnőtteknek

 16.00  Budafokos Baranta Csapat bemutatója, edző:  Rakota László

 16.30  Tombola sorsolás

 17.00 Budai Ilona népdalénekes műsora

17.45 A Rózsavölgyi Népdalkör műsora

 18.00  Rózsavölgyért oklevelek és a Virágos Rózsavölgyért plakettek átadása

 19.00 - 23.00 NOSZTALGIABULI

A 70-es, 80-as évek slágereivel és tánccal - Játszik a SPÁRGA zenekar

Közben:  21.15-kor  A Szivárvány táncszínház Tűztánca Tanár: Balázs Márti

 

Egész napos programok 10 - 17-ig

A Közösségi Ház nagytermében: kiállítás

Béres Tamás fafaragó emlékkiállítása

A Közösségi Ház hátsó kertjében

10.30-16-ig     Ugráló vár

11.30-13-ig     Póni lovaglás

17-18-ig          Íjászat, családi ügyességi játékok

 

Az Előkertben - 12 órától

Gedeon Edit - mesekönyvek

Hársas Judit - Gyurmacsodák

Krizsán Móni színház-jegyek

Kerámiapark - Kerámiaedények

Pytheas kiadó - Könyvek

Hegedűs Mariann - ékszerek

Motrovics Kinga - horgolt tárgyak

13-17 óráig  Kézműves foglalkozások

Arcfestés - Szűcs Natáliával

Gyöngy és virág - Hegedűs Mariannal

Korongozás - a Kerámiapark szervezésében

Gyurmatanoda - Lifegarden, Hársas Judittal

Képfestés a Pytheas kiadónál

Papírvarázs - Gerő Évával és Nagy Julival

 

A programokon a részvétel ingyenes.

A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják!